Prístroj na meranie hrúbky povlaku Model 2in1

240,00 

Popis

NOVINKA NA TRHU V EÚ!
MERIATE HRÚBKU POVRCHU NA VŠETKÝCH KOVOCH ZA NAJNIŽŠIU CENU V EÚ! TERAZ LEN ZA 238,-EUR s DPH!!!

Merací rozsah 0 – 40mils/ 0 – 1000um
Tolerancia ± 4dgts 0 – 7,8mils/ ±7dgts 0 – 119um
± 4dgts 7,9 – 40mils/ ±4dgts 200 – 1000um
Váha 157 vrátane batérie štandard 9V

Najvýhodnejšia ponuka ak potrebujete kompaktný merací prístroj na každodenné použitie v akejkoľvek oblasti.V priebehu 1 sekundy prístroj zistí aký typ podkladu je pod povrchom (feromagnetický /neferomagnetický /nekovový) a vy okamžite zistíte či akýkoľvek automobil, motocykel, alebo iný výrobok bol lakovaný, tmelený, alebo je prerušený pod povrchom. Neoceniteľný napríklad pri kúpe auta, kde za okamih v akomkoľvek počasí, aj za tmy, zistíte skutočný stav celej karosérie a dielov auta.

Automatické rozlišovanie a zobrazovanie meraného podkladu.Prístroj umožňuje jednobodové aj kontinuálne, neprerušované meranie.Namerané hodnoty automaticky ukladá v pamäti (kapacita pamäte je 255 uložených hodnôt) uložených oddelene pre merania na feromagnetických a neferomagnetických povrchoch.

Prístroj má nastaviteľný rozsah merania, po prekročení ktorého vás upozorní zvukový alarm, jednoduchá nastaviteľná kalibrácia, podsvietený LCD display, automatické vypnutie pristroja v nečinnosti. Kompaktne rozmery a dlhá výdrž batérie pre každodenné používanie. Prístroj kúpite už nakalibrovaný aj s priloženou kalibračnou doskou a fóliou pre vlastnú kalibráciu v praktickom koženom púzdre.
Cena: 240,- € cena s DPH (200,- € bez DPH; 40,- € DPH)